Brak Prądu Pompy Wtryskowej Mitsubishi Pajero

Brak Prądu Pompy Wtryskowej Mitsubishi Pajero. Po wymianie auto ciężko odpala i gaśnie na wolnych obrotach. Mitsubishi pajero ii k90 k80 pajero brak przednich świateł witajcie jestem tu nowy.od niedzieli użytkuję mitsu pajero 25 tdi.i tak jak w temacie nie mam w ogóle przednich świateł nie dochodzi do nich prąd bezpieczniki posprawdzałem według schematu z neta i wszystkie są sprawne wczoraj światła mijania były ale nie było drogowych a dziś nie ma żadnych prócz.

MITSUBISHI Oryginalna Wiązka Przewodów Pompy Wtryskowej
MITSUBISHI Oryginalna Wiązka Przewodów Pompy Wtryskowej from www.ceneo.pl

Problem z uruchomieniem silnika lub niemożność uruchomienia silnika. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie. Komputer nie komunikuje się z samochodem ani nie.

Wracajac Do Tematu To Są One Bardzo Wrażliwe Na Brak Paliwa.

Z resztą w każdym aso mitsubishi w polsce powiedzą ci gdzie wysyłają pompy z pajero 3.2 did. Dziś postaramy się zwrócić uwagę na najważniejsze kwestie związane z eksploatacją tych pomp wtryskowych, aby nasze mitsubishi pajero z silnikiem 3,2 did sprawiało nam wiele radości z jazdy. Ważnym elementem w mitsubishi pajero 3,2 did jest pompa wtryskowa.

Główne Przyczyny Uszkodzeń Pompy W Mitsubishi Pajero 3.2 Did.

Tylko oryginalne części zalecane przez producenta! Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie. Jest to bardzo dobry produkt, ale wrażliwy.

W Moim Pajero 3.2 2003, Padła Pompa.

Znów mam mały problemik z moją delta. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Program wymiany bx wymiana cena brutto 4900zł brutto diagnostyka pojazdu przed wymianą pompy 500zł brutto wymiana ustawienie pompy diagnostyka z filtrem 1400zł brutto.

Pompa Wtryskowa Mitshubishi Pajero Iv 1460A059.

Mitsubishi pajero iii osłona pompy wtryskowej. Wymontowałem i zamontowałem tych pomp kilkadziesiąt i nigdy nie miałem problemu. Części samochodowe » osobowe 4 000 zł.

Objawy Są Takie Że W Przełączniku Benzynagaz Nie Palą Się Lampki A Do Pompy Paliwa Nie Dochodzi Prąd.

Mianowicie jadąc w trasie auto zgasło, po ponownym uruchomieniu brak mocy i czarny dym. 3.2 did a/t 2008, kraj/country: W przypadku pompy zexel vrz do mitsubishi pajero 3,2 did zalecana jest wymiana filtra paliwa oraz oleju silnikowego co około 10.000 kilometrów.

Posted in samochody and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *