Czyszczenie Silnik Krokowy Fiat Siena

Czyszczenie Silnik Krokowy Fiat Siena. ( fiat palio & fiat siena ) błąd p0638. Fiat siena 1.2 99 r.

SILNIK SILNICZEK KROKOWY FIAT SEICENTO 900 JAKOŚĆ
SILNIK SILNICZEK KROKOWY FIAT SEICENTO 900 JAKOŚĆ from allegro.pl

Dziś zabrałem się za czyszczenie krokowca i wtrysków. Sam wskoczył kilka razy na 5 tys obr. Niedrogie szęści zamienne do samochodów dla fiat siena / albea (178, 172) 1.2 benzyna 1998 73 km oferuje nasz sklep internetowy oferujemy ogromny wybór wszystkich typów akcesorii samochodowych i części jakości oem

Renault Laguna Ii Dynamique 2.0 16V, 2003R.

Czyszczenie silnika krokowego przeprowadzimy na przykładzie fiata punto 1.1. Zawsze po odłączeniu akumulatora powinno się robić adaptację, bo pamięć jest kasowana. , jak wymienić w seicento silniczek krokowy, seicento faluje na obrotach 1.1, fiat seicento 900 faluj, regulacja wolnych obrotów fiat cinquecento 900, seicento 900 wysokie obroty po odpaleniu, podwyzszone wolne obroty na gazie seicento, podwyższone obroty na biegu jałowym fiat siena, silnik krokowy seicento 1100, za wysokie obroty w.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Mam punto niedawno chodził na nierównych obrotach (przerywał) i wyjąłem silnik krokowi był cały czarny ten bolec wyczyściłem gniazdo i silniczek po założeniu gdy go odpaliłem. Sam wskoczył kilka razy na 5 tys obr. Problem z silnikiem krokowym spotyka prawie każdego kierowcę.

Stopniowo Spadały I Spadły Do 1000 Obr.

Witam posiadam fiata sienę z silnikiem 1.2 benzyna gaz z 99 roku. Katalog części samochodowych do fiat siena / albea (178, 172) 1.2 z silnikiem 60 km, od 2001 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu siena (178_, 172_) 1.2 są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Silniczek krokowy hmmm krokowy to on nie jest więc używaj słów nastawnik biegu jałowego albo regulator wolnych obrotów bo dostaniesz bana.

Lekko Się Poprawiło (Nie Gasł Już, W Miarę Ustabilizowały Się Wolne Obroty).

Zobacz inne silniczki krokowe, najtańsze i najlepsze oferty. Następnie silniczek wyczyściłem w spirytusie. , jak wymienić w seicento silniczek krokowy, seicento faluje na obrotach 1.1, fiat seicento 900 faluj, regulacja wolnych obrotów fiat cinquecento 900, seicento 900 wysokie obroty po odpaleniu, podwyzszone wolne obroty na gazie seicento, podwyższone obroty na biegu jałowym fiat siena, silnik krokowy seicento 1100, za wysokie obroty w.

Dziś Zabrałem Się Za Czyszczenie Krokowca I Wtrysków.

Wszystko poszło jak należy na jednym ze zdjęć widać jak mocno zabrudzony jest od środka kolektor ssący:/ zalałem środek do czyszczenia wtryskiwaczy (układu. Katalog części samochodowych do fiat siena / albea (178, 172) 1.2 z silnikiem 73 km, od 1998 roku wyprodukowania tanie części zamienne do tego modelu siena (178_, 172_) 1.2 są gotowe do wysyłki jak najszybciej kupuj części zamienne już teraz Mechanik przeczyścił mi silniczek krokowy i przepustnicę (falowały wolne obroty).

Posted in samochody and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *