Ford Galaxy Używany Z Salonu

Ford Galaxy Używany Z Salonu. Współcześnie miniwany nie są w stanie pochwalić się taką. Automat bogata wersja bezwypadkowy serwis 1 rok g.

Ford Mondeo MK4 z polskiego salonu, Ghia, 2.0 TDCI 140KM
Ford Mondeo MK4 z polskiego salonu, Ghia, 2.0 TDCI 140KM from sprzedajemy.pl

Przestronne wnętrze, miesięczna rata na ten samochód już od 126 pln* skorzystaj z najniższej stopy procentowej od 5 lat! Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np.

Zapraszamy Też Do Serwisu Blacharskiego Przy Ul.

Środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w celu przesyłania mi informacji handlowych oraz prowadzenia marketingu (np. 109 800 zł brutto z vat 23%cena przed promocją: Pakietem pomocy drogowej assistance, wiekiem poniżej 5 lat.

Program Ford Używane Gwarantuje Ci Najwyższą Jakość W Najlepszej Cenie.

Lub od 405 pln /mc oblicz ». Ford.pl wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić ci wyższy komfort korzystania z naszej strony, a także żeby lepiej dopasować wyświetlany przekaz reklamowy do twoich oczekiwań. Bemo motors autoryzowany dealer marki ford na terenie wielkopolski, zachodniopomorskiego i mazowieckiego :

Program Ford Używane Gwarantuje Ci Najwyższą Jakość W Najlepszej Cenie.

Ford galaxy 2.0 ecoboost 240km automat 7 osobowy salon polska serdecznie witamy w auto50.plcena promocyjna: Współcześnie miniwany nie są w stanie pochwalić się taką. To siedmioosobowy van z segmentu k, którego dwie pierwsze generacje wyprodukowane zostały dzięki ścisłej współpracy koncernu zza oceanu z volkswagenem.

Gwarancją Na Samochody Używane, Bez Limitu Kilometrów;

Oferty sprzedaży modeli ford galaxy używane i nowe dostępne od ręki z salonów, komisów i osób prywatnych. Skorzystaj z szerokiej oferty samochodów używanych ford i wybierz samochód, który najlepiej odpowiada twoim potrzebom. Przygotowaliśmy go z myślą o osobach, które szukają sposobu na bezpieczny zakup wysokiej jakości samochodu używanego w rozsądnej cenie.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Jest to kontynuacja działalności w branży motoryzacyjnej firmy diesel serwis. Przygotowany z myślą o osobach, które szukają sposobu na bezpieczny zakup wysokiej jakości samochodu używanego w rozsądnej cenie. 2007 273 000 km diesel minivan.

Posted in samochody and tagged , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *