Adapter Czujnika Ciśnienia Temperatury Oleju Volvo

Adapter Czujnika Ciśnienia Temperatury Oleju Volvo. Adapter czujnika ciśnienia i temperatury oleju depo. Adapter czujnika ciśnienia i temperatury m12x1,5 1/8npt oleju i wody.

Adapter czujnika ciśnienia i temperatury oleju Depo 1/8
Adapter czujnika ciśnienia i temperatury oleju Depo 1/8 from grubygarage.com.pl

Adapter czujnika ciśnienia oleju m10x1 na 2x 1/8''. Do bloku silnika m14x1,5 czujnika 1/8 npt Możesz wybrać jeden z 2 warsztatów, specjalistów w marce volvo w mieście rydzyno wykonujących usługę wymiana czujnika ciśnienia oleju, do których umówisz się na serwis auta przez internet.

Dodam, Że Przed Wymianą Pompowtrysków Było Dobrze.

Kolego dokts kolega dobrze cię zapytał. Możesz wybrać jeden z 2 warsztatów, specjalistów w marce volvo w mieście rydzyno wykonujących usługę wymiana czujnika ciśnienia oleju, do których umówisz się na serwis auta przez internet. Adapter czujnika ciśnienia i temperatury oleju depo.

Adapter Posiada Otwór Na Czujnik Ze Standardowym Gwintem 1/8 Npt.

Czujnik sensor volvo temperatury oleju fh fm 1624368 vdo 805/38/1 max 150c. Adapter czujnika ciśnienia temperatury oleju toyota gt86 subaru brz. Adapter pozwalający na podpięcie dodatkowego czujnika ciśnienia lub temperatury oleju, montowany w miejsce seryjnego czujnika.

Do Bloku Silnika M14X1,5 Czujnika 1/8 Npt

Czujnik temperatury oleju w silniku d znajduje się w misce oleju. Wybierz opcję umów wizytę a następnie wypełnij i prześlij formularz. Adapter posiada otwory na czujnik ze standardowym gwintem 1/8 npt.

Adapter Podstawka Pod Filtr Oleju Pod Czujniki Temperatury Oraz Ciśnienia Oleju Do Subaru Brz, Toyota Gt86.

Adapter wkręcamy w blok, a czujnik w adapter. Informacje o sklepie wysyłka sposoby płatności i prowizje. Adapter pozwalający na podpięcie dodatkowego czujnika ciśnienia lub temperatury oleju, montowany w miejsce seryjnego czujnika.

Klej Anaerobowy) O Średniej Sile Wiązania (Aby Później Można Było Odkręcić) Lub Taśma Teflonowa O Większej Gęstości (Np.

Adapter czujnika ciśnienia temperatury oleju toyota gt86 subaru brz. Posiada gwint m14x1,5 oraz dodatkowe przyłącze na czujnik ciśnienia lub temperatury oleju (1/8npt). Wymieniłem drugi czujnik oleju (oryginał volvo) i dalej jest to samo.

Posted in samochody and tagged , , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *