Hyundai I20 Nie Reaguje Jeno Swiatło Stopu

Hyundai I20 Nie Reaguje Jeno Swiatło Stopu. Radyjko dotarło, próba montażu została podjęta. Ramka do radia ciężko dostępny element, czy da się gdzieś wyciągnąć numer tej ramki?

Hyundai i30 II Prawa lampa EUROPA ładna 7598843970
Hyundai i30 II Prawa lampa EUROPA ładna 7598843970 from archiwum.allegro.pl

Radyjko dotarło, próba montażu została podjęta. Witam, napisze na wstepie ze jestem laikiem i to jeden z moich pierwszych postow na tym forum, wpadla mi laguna i 99r 2.2 dt po wujaszku, chwile pojezdzilem ale odmowila posluszenstwa, to znaczy odpalic nie chce, nie grzeje prawdopodobnie swiec zarowych, miga kontrolka od swiec, zasadniczo mam kilka. I dopiero teraz wiem, jak długa droga mnie czeka aby to zadziałało.

I Dopiero Teraz Wiem, Jak Długa Droga Mnie Czeka Aby To Zadziałało.

Jak chce niech sie pali ja tak jeżdżę i nic sie nie dzieje.porady poradami ale nikt nie mówi o jednym ta kontrolka czyli sonda lamda przystosowana jest do benzyny i napewno nie do gazu.mam forda gzie do gazu jest zainstalowany emulator i to obojetne czy na gazie czy na benzynie jade jest ok.w drugim gdy jade na benzynie nie zapali sie nigdy ale jak przejde na. Ramka do radia ciężko dostępny element, czy da się gdzieś wyciągnąć numer tej ramki? Radyjko dotarło, próba montażu została podjęta.

Witam, Napisze Na Wstepie Ze Jestem Laikiem I To Jeden Z Moich Pierwszych Postow Na Tym Forum, Wpadla Mi Laguna I 99R 2.2 Dt Po Wujaszku, Chwile Pojezdzilem Ale Odmowila Posluszenstwa, To Znaczy Odpalic Nie Chce, Nie Grzeje Prawdopodobnie Swiec Zarowych, Miga Kontrolka Od Swiec, Zasadniczo Mam Kilka.

Witam, napisze na wstepie ze jestem laikiem i to jeden z moich pierwszych postow na tym forum, wpadla mi laguna i 99r 2.2 dt po wujaszku, chwile pojezdzilem ale odmowila posluszenstwa, to znaczy odpalic nie chce, nie grzeje prawdopodobnie swiec zarowych, miga kontrolka od swiec, zasadniczo mam.

Posted in samochody and tagged , , .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *